Reklama
Loading...
Reklama

Je to tak! To, o čem se již několik týdnů debatovalo, se stalo skutečností. Zbrojovka po 10 letech mění svého vlastníka a fanoušci tak s nadšením vyhlížejí konečně lepší zítřky. Dosavadní majitel Bartoněk by měl sice ještě několik měsíců pomáhat s transformací, ovšem pak už bude řízení plně v režii „očekávaného spasitele.“  

Minulý pátek web brněnského klubu oznámil příchod nového investora. Tím se stala přední tuzemská investiční skupina PORTIVA. Skupina pod vedením Ivy Šťastné a Pavla Svoreňe se zaměřuje na obnovitelnou energetiku, digitální a IT služby v automotive, komerční nemovitosti či investiční fondy. A právě Pavel Svoreň by se měl stát novou „hybnou pákou“ jihomoravského klubu.

Nový vlastník se hned první den po oznámení těšil obrovské oblibě fanoušků

Kdekoliv jinde v Česku by nyní nebyla výměna majitele klubu takovou vzpruhou jako právě v Brně. Příznivci místního klubu čekají na tento přerod jako na smilování. Sociální sítě a fóra zaplavila vlna nadšení, jaká tady dlouho nebyla. Všichni totiž věří, že období sestupů a ušlé pověsti by nyní mohlo skončit.

Sedm primárních cílů nového šéfa

1. Návrat mezi elitu

2. Do 5 let umístění v první šestce

3. Přestavba klubu v podobě pětiletky

4. Stavět na mládeži

5. Zlepšit komunikaci klubu s fanoušky

6. Maximální angažovanost v otázce nového stadionu

7. Připravit půdu pro nového výkonného ředitele

Reklama