Reklama
Loading...
Reklama

Hráči španělské La Ligy se přesouvají do Česka? Ano je to tak, není to ani týden co českou ligu posílili hned dva hráči kalibru jedné z Top 5 lig.  Jeden z Getafe, druhý ze Celty Vigo. Bude na co se koukat!

Francouzský obránce Florent Poulolo, jemuž skončila smlouva v Getafe, posílil Sigmu Olomouc už ve středu. Dnes přišla na řadu další bomba ze španělské ligy. Do Mladé Boleslavi se přestěhoval slovenský obránce či záložník Robert Mazáň. Mazáňovi skončil ve Vigu kontrakt a jelikož minulou sezónu strávil na hostování v druholigovém Tenerife, chtělo to novou výzvu. A Mladá Boleslav by mohla být tím pravým ořechovým. Oba hráči nebyli ve svých týmech ústředními postavami, ale i přesto kvality mají a bude radost sledovat, jak rychle se adaptují na český fotbal. Za mě je to velice hezké zpestření ligy a snad se s tím oba borci popasují. Přece jenom jde o jejich jedno z nejdůležitějších angažmá v průběhu kariéry.

Dá se říct, že oba borci mají nahráno v La Lize minimum a jde jim tedy o všechno. Jak Poulolo, tak Mazáň chtějí nakopnout své pomalu uvadající kariéry a není lepší volba než Česko. Pro Sigmu se jedná o prvního Francouze v jejich dresu, o to více na něm budou spočívat oči netrpělivých a přísných fanoušků. Musí se ukázat hned o začátku. To platí i o slovenském obránci. Před přestupem do Španělska hrál jen na Slovensku a dal košem klubům jako Benfica či Atalanta. V Celtě se neprosadil a právě díky tomu vypadl i z reprezentace. To vše chce změnit ve svůj prospěch a ukázat, že kvality doopravdy má. Je to tak a není tomu jinak. Pánové se budou muset pořádně předvést a dokázat, že na to stále mají. Čím vyšší očekávání, tím větší pozornost. Máme se opravdu na co těšit!

Související články:

Reklama