Reklama
Loading...
Reklama

Nejlepší vtip léta. Tak ještě před pár týdny popisoval šéf Slavie Jaroslav Tvrdík možný odchod Vladimíra Coufala do Premier League. Reprezentační obránce podepsal v srpnu novou smlouvu. Teď se však jeho jméno začíná v Anglii znovu skloňovat.

West Ham se potýká s problémem na pravém kraji obrany. V minulém zápase proti Wolverhamptonu se zranil Ryan Fredericks a mimo bude minimálně do reprezentační pauzy. Trenéru Davidu Moyesovi tak zbývá v kádru jediný krajní pravý obránce se zkušeností v Premier League. Tím je dvacetiletý odchovanec Ben Johnson.

Londýnský tým tak potřebuje okamžitou záplatu a vrací na jednací stůl jméno českého obránce. A musí jednat rychle. Přestupové okno se na Britských ostrovech uzavírá už 5. října.

Snaha přivést slávistického zadáka však nevyšla už jednou v létě. Teď bude nepochybně záležet na tom, jestli se Slavii podaří v zítřejším zápase zvítězit proti Midtjyllandu a postoupit do Ligy Mistrů.

Pokud by totiž sešívaní vypadli a hráli tím pádem “jen” Evropskou ligu, šance na prodej Coufala by se razantně zvedla.

Z pozice hráče mluví pro odchod dvě věci. Samotná možnost zahrát si v nejsledovanější lize na světě a téměř stoprocentní jistota herní zátěže. Pokud by totiž Coufal opravdu do West Hamu zamířil, byl by bezpochyby volbou číslo 1 na pozici pravého beka.

Související články:

Reklama