Útočník Milan Škoda se v turecké lize za Rizespor ve dvou zápasech po sobě střelecky prosadil. Po nevýrazném začátku sezony se tak dostává do formy. Poslední Škodova branka však k bodům nevedla. Rizespor v Trabzonsporu prohrál 2:1 a momentálně se nachází na 14. místě mimořádně vyrovnané tabulky.

Milan Škoda se ve 36. minutě prosadil z penalty, Trabzonspor však ve 2. poločase utkání dvěma góly otočil. O vyrovnanosti turecké ligy svědčí, že ze 14. místa Rizespor na druhý Galatasaray ztrácí osm bodů a před 18. pozicí znamenající sestup drží náskok 5 bodů.

Bývalý hráč Bohemky a Slavie vstoupil do svého prvního zahraničního angažmá skvěle a během 17 zápasů jarní části za Rizespor vstřelil 10 branek. V nové sezoně střelecké statistiky slávistické legendy za úvodem angažmá pokulhávají. Škoda sice v prvním kole vstřelil branku do sítě Fenerbahce, poté ale na další zásah čekal až do 12. kola.

V sezoně zatím Škoda odehrál 561 minut, konkurenci v útoku mu dělá bývalý hráč Lyonu, Marseille, Chelsea, Getafe či Lille Loic Remy, který v aktuální sezoně zatím vstřelil šest branek.