Takovou premiéru si Uroš Radakovič pravděpodobně nepředstavoval. Stoper Wisly Krakow, kde je zapůjčen z pražské Sparty, zažil hororový debut snů. Proč takové spojení? Srbský obránce totiž nasměroval svým gólem polský klub k vítězství ale při této střele se srazil s protihráčem a musel být odvezen do nemocnice.

Radakovič se na hřiště v zápase s Wislou Plock dostal až v 77. minutě. V té době byl stav utkání nerozhodný 1:1. Po osmi minutách přišlo na rohový kop, kdy na první tyči míč prodlužoval ex-slávistický Michal Frydrych. K míči se hlavou vrhnul Radakovič a trknul ho do branky, přičemž se však střetl hlavou s protihráčem.

Jeho hlavička znamenala vítězný gól (finální skóre 3:1 pro Krakow), ovšem sparťanský obránce musel na nosítka a rychle do nemocnice. V sanitce se naštěstí probral ke vědomí a vztyčenými palci nahoru dal najevo, že je v pořádku.

Pozdější vyšetření neodhalily nic závažného a obránce tak mohl být převezen do Krakowa. Na svém Facebooku poté potěšil fanoušky svým optimistickým vzkazem.

„Moc všem děkuji za podporu. Z momentu, kdy jsem dal gól, si vůbec nic nepamatuji. Po vyšetření mě propustili z nemocnice do domácí péče. Brzy se vrátím,“ napsal Radakovič následně na svou stránku na Facebooku.