Reklama
Loading...
Reklama

Rezerva pražské Sparty přerušila přípravu na nadcházející sezonu. Důvodem je výskyt onemocnění Covid-19 v týmu. Po krátké pauze rezervní celek Pražanů sešel poprvé v pondělí na Strahově, aby zahájil letní přípravu. Celkem se trenéru Horňákovi hlásilo 24 hráčů do pole a 3 brankáři.

Sparťanské béčko stihlo v sobotu odehrát utkání s B-týmem Slovanu Liberec, které na strahovském pažitu nezvládlo a těsně prohrálo 3:4. Poté se měli hráči stěhovat na soustředění do Písku. Jenže vše je jinak. Tým, v čele s kapitánem Lukášem Váchou, nastupuje do dvoutýdenní karantény.

 

Zprávy z libereckého tábora zatím nejsou žádné, takže musíme doufat, že testy na koronavirus budou negativní. Štěstí je, že oba první celky přípravu ještě nezačali. Hráči jsou na dovolené a k týmu se budou hlásit až koncem příštího týdne.

 Letenské béčko mělo v Písku odehrát během devíti dnů utkání proti rezervě Jablonce, Olešnici v sestavě s kanonýrem Lafatou či domácím Pískem.  Toto soustředění se z pochopitelných důvodů ruší a další postup rezervního celku bude konzultován s hygieniky.

Související články:

Reklama