Reklama
Loading...
Reklama

Je to již pět let, co Danny Drinkwater vyhrál s Leicesterem Premier League. Po velkém přestupu do Chelsea však začal paběrkovat a dokonce hostoval v Burnley či Aston Ville. Nikde se však neuchytil a tak pokračoval v rezervě. Jeho dalším pokusem o restart má být turecká Kasimpasa s Tomášem Břečkou.

Pokud chcete znát skvělý způsob, na to, ak si zaručeně zničit celou a skvěle rozjetou kariéru, stačí si vzít příklad z bývalého anglického reprezentanta. Jeho kariéra zažila maximum právě v sezoně 2015/16, kdy dokázal s Leicesterem vyhrát Premier League. Jejich triumf byl velkým překvapením. Další sezónu nato však Leicester nahrazoval opory typu Mahrez či Kanté. Jak Mahrez, tak Kanté se stali v nových týmech oporami, ale Drinkwater vůbec. Skoro nehrál a myslel si, že to půjde samo. Jeho velké ego a bohémský život ho stálo místo v Chelsea.

Po nepovedeném roce v Chelsea  strávil další sezónu na hostováních. Nejdříve zkusil angažmá v Burnley, kde odehrál jediný zápas. Druhou půlku sezóny strávil v Aston Ville, kde odehrál o tři zápasy více, ale znovu to byl jen zmar a hrůza. Abych řekl pravdu, pamatuji si jeho hru v Leicesteru a rozhodně vyčníval. Pracoval pro tým a byl jedním z hlavních strůjců onoho úspěchu. Velké peníze a moc mu však zatemnily mozek a on přestal naplno trénovat. Jeho konec přišel ještě dříve, než vlastně začal. V této sezóně si zahrál tři zápasy za rezervu, ale pomalu a jistě se blíží jeho konec v Chelsea.

Poslední šancí na restart kariéry se teď stala turecká Kasimpasa, kde hraje i Čech Tomáš Břečka. Kasimpasa se nachází na 15. místě ligové tabulky a rozhodně se by se jí hodila pomoc od bývalého reprezentanta. Teď už je to však jen na Dannym, jak se s touto šancí vypořádá. Může být totiž jeho poslední.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama