Reklama
Loading...
Reklama

V posledních dnech se hojně mluví o přestupu velkého talenta Dávida Šípoše do Slovanu Liberec. Slovenský mládežnický reprezentant umí na hřišti zaujmout a tak není divu, že si ho pod Ještědem všimli a přáli by si jeho příchod.

Ve Slovanu Liberec je jednička jasná. Filip Nguyen zde stráží svou svatyni a nehodlá nikoho pustit před sebe. Nikde však není vyloučeno, že tento člen reprezentačního kádru neodejde do zahraničí či za novou výzvou. I proto se Liberec začal ohlížet na Slovensku. Zde, v Nitře, našel 22letého brankáře Dávida Šípoše. Dávid je komplexní gólman a umí hrát i nohama. Není překvapením, že si svými výkony naklonil velké kluby ze Slovenska i z Česka. Je možnou alternativou a rozhodně příslibem do dalších let.

Celou svoji dosavadní kariéru strávil právě v Nitře, kde s velkým fotbalem i začal. Nitra si ho velice váží a i přes jeho mladý věk je zde neotřesitelnou jedničkou kádru trenéra Léranta. Reprezentaci do 21 let táhl svými výkony k vysněnému ME a rozhodně byl velkou hvězdou tohoto týmu. Pokud by nakonec klapnul přestup do Liberce, zbytek sezóny by však ještě strávil na Slovensku. Pokud se Liberci tento kauf podaří, rozhodně neprohloupí.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama