Reklama
Loading...
Reklama

Přesně tak, Michal Škoda byl po odchodu z Příbrami volný, ale tomu je zdá se konec. Podle našich informací právě dnes podepsal smlouvu v Mladé Boleslavi. Krom dalších posil se tak bratr Milana Škody přesouvá do vyšších pater ligové tabulky.

Mladá Boleslav nutně potřebovala náhradu za Murise Mešanoviče, který znovu odešel na hostování do Turecka, stejně jako minulou sezónu. Náhrada musela přijít a tou se podle všeho stal právě bývalý střelec Zbrojovky Brno, Českých Budějovic, norského Lilletromu či naposledy Příbrami. Právě v Příbrami však skončil po neprodloužení smlouvy a byl tak volným hráčem. Jeho další angažmá však na sebe nenechalo dlouho čekat. Útok Mladé Boleslavi budou v této sezóně držet hlavně Davis Ikaunieks s Václavem Drchalem, ale každá další alternativa se hodí. Navíc Škodovi je stále jen 32 let a tak má ještě pár ligových sezón před sebou. Zda-li se však v Boleslavi prosadí, to ukáže jen čas. Hráči z města aut budou chtít bojovat o evropské poháry a tak k tomu podstupují všechny možné kroky. Nebude to však nic lehkého a bude zajímavé sledovat, jestli Michal Škoda pomůže týmu z Boleslavi.

V posledních měsících to však popravdě nebylo ono. Tolik gólů vstřeleno nebylo a tak se nabízí otázka, jestli na to Škoda bude mít. Dostane se na hřiště přes tvrdou konkurenci jako např. Ikaunieks či Drchal? Jedno je jisté, bude to mít nesmírně těžké, ale o to více si svůj úspěch poté užije. Pokud mám mluvit za mě, jeho šance budou malé a i z těch bude muset vymáčknout to nejlepší ze sebe. Jistě, kvality má, ale pokud takové, že by dokázal posadit oba útočníky, to si nemyslím. Snad nás Michal Škoda překvapí a ukáže, že se pletu a všem vytře svými výkony zrak.

Související články:

Reklama