Reklama
Loading...
Reklama

Pražskou Slavii by mohl posílit její bývalý záložník Miroslav Stoch. Hráč se včera s PAOKem Soluň domluvil na rozvázání kontraktu a stal se volným hráčem. Podle našich informací hráč přiletí do Prahy kvůli jednání o smlouvě. Zda se Stoch se sešívanými domluví, není jisté. Naopak na odchodu z Edenu jsou Jan Sýkora a mladý brankář Martin Vantruba.

Miroslav Stoch strávil před předčasným odchodem v řecké lize pouhou sezonu. Nasbíral jen patnáct startů, gólový zápis nepřidal. Třicetiletý šikula v minulosti nastupoval za Chelsea, ligu si zahrál i v Nizozemsku či Turecku.

Na první zahraniční angažmá by podle všeho měl zamířit Jan Sýkora, informaci přinesl server isport.cz. Konkrétně má působit v Lechu Poznaň, která skončila v uplynulém ročníku polské ligy druhá o tři body za mistrovskou Legií Varšava. Sýkora tak bude mít s týmem možnost zabojovat v předkolech o účast v Evropské lize. Poznaň by za jeho služby měla zaplatit kolem 800 tisíc euro (asi 21 milionů korun).

V Nordsjaellandu pak uspěl na zkoušce dvaadvacetiletý slovenský gólman Martin Vantruba. Dánský tým získal brankáře ze Slavie na roční hostování s opcí. Trnavský rodák v Nordsjaellandu pravděpodobně svede souboj o pozici jedničky s pouze o devět dní mladším Peterem Vindahlem.

Související články:

Reklama