Reklama
Loading...
Reklama

Fotbaloví fanoušci se zase pomalu vrací zpět na tribuny, prozatím jen v omezeném počtu. Ale jejich přítomnost dodává aktérům na zeleném pažitu novou krev do žil. Ne nadarmo se říká, že jsou 12. hráčem klubů. A v Srbsku toto tvrzení je ještě více utvrzeno.

V úterním pohárovém zápase dali o sobě vědět obávaní Delije, kteří v hojném poštu podpořili svůj klub Crvenou Zvezdu Bělehrad. Ta bojovala o postup do semifinále národního poháru proti FK Indija. Zápas na tribuně mohlo sledovat tisícovka diváků. Toto tvrdé jádro klubu z hlavního města Srbska si samozřejmě zápas nemohlo nechat ujít a svému milovanému týmu vytvořili na půdě soupeře takřka domácí prostředí a po výhře 2:1 se mohli těšit z postupu.

Již v pátek si fotbalisté CZ Bělehrad pojistili zisk již 31. mistrovského titulu, když porazili vysoko 5:0 menšího městského rivala Rad. Zvezdu už nemůže nikdo předběhnout, takže se liga pouze dohrává. Jelikož z aktuálního ročníku tamní nejvyšší ligy kvůli koronaviru nikdo nesestoupí. V následující sezoně se navíc liga rozšíří z 16. celků na 20.

Video naleznete na našem facebooku.

Reklama