Reklama
Loading...
Reklama

Lukáš Vácha bude pokračovat ve Spartě i nadále. Kapitán B-týmu týmu prodloužil svoji stávající smlouvu. „Vážím si každého dne, kdy můžu být ve Spartě,“ řekl Vácha po podpisu nového kontraktu. 

Lukáš Vácha, kapitán B-týmu a velký srdcař Sparty, bude pokračovat v klubu nadále. Jeho stávající smlouva končí 30.6 2020. Nová smlouva byla podepsána o další rok.

“Jsou to moc příjemné pocity. Jsem hrdý a pyšný, že jsem mohl znovu podepsat smlouvu ve Spartě. Vždycky jsem říkal, že jsem hrdý, že mohu nosit sparťanský dres a těší mě, že prodlužuju smlouvu ve Spartě. Je to vizitka mojí práce a já si toho strašně moc vážím.”  

Třiceti jedna letý středopolař, který v letošní sezóně byl tváří, ale také zkušeným borcem, který má předávat své zkušenosti mladým puškám sparťanského béčka. S B-týmem v ukončené sezóně skončil na 2.místě, pouhé 2 body za vedoucím mužstvem Táborsko a kdo ví jak by sezóna skončila. Lukáš odehrál v letošní nedohrané sezóně 11 utkání a jednou se gólově prosadil. 

“Trénujeme nyní tak, aby hráči byli připraveni případně doplnit áčko. Vazba je pořád stejná a velmi dobrá. Připravujeme se po dobu, kdy bude hrát A-tým a potom uvidíme, jak se naplánuje naše příprava.” 


Dokážete si představit ještě Váchu v A-týmu Sparty? Nebo v jakémkoliv ligovém týmu i když řekl, že kvůli zdravotním potížím už na to nemá? Je škoda zranění, protože ve Spartě by platný byl a hlavně by tam bylo to Sparťanské srdce. To ve Spartě má jen pár hráčů (Dočkal, Costa a mladí odchovanci Hložek, Karábec nebo také Drchal, který se snaží vrátit zpět na hřišti po dlouhým a opakovaným zraněním) .

 

Reklama