Reklama
Loading...
Reklama

Fortuna ligu čeká velké finále v podobě nadstavby, která přinese titul, ale také se může opakovat situace z minulého ročníku. Slavia jde do nadstavby z prvního místa se šestibodovým náskokem na druhou Plzeň. V rámci boje o titul si to rozdají jen Slavia s Plzní. Sparta ztrácí na Viktorku propastných 16 bodů. Avšak boje o Evropskou ligu budou tvrdé do poslední chvíle. Vždyť šestý Baník ztrácí na Spartu „jen“ 5 bodů. Jablonec s Libercem se jistě také nebudou chtít vzdát bez boje. Úžasná podívaná až do konce.

Už před rokem Slavia slavila titul a poslední zápas celé ligy tomu dal ještě navíc korunu. Poslední kolo nadstavby totiž přihrálo zápas Slavie a Sparty. Což znamenalo, že Sparťanští budou muset přihlížet Slávistickým oslavám titulu. Pro největší rivaly to jistě nemohlo být nic lehkého, navíc když se hrálo v Edenu. Na nepřátelském území gratulovat největšímu nepříteli v lize k titulu? Noční můra. Co však osud nechtěl, los nadstavby přinesl opakování minulého roku. Pokud Slavia udrží svůj náskok před Plzní a nebude zbytečně ztrácet body, může dojít na oslavy s gratulacemi od Sparty. Ano, poslední zápas nadstavby se odehraje Derby pražských „S“. Už za měsíc, konkrétně 8. července se každý fanoušek zastaví a bude sledovat tuto bitvu, která bude jednou z klíčových v bitvě o titul.

Dalším klíčovým soubojem finále ligy bude hned v 2. kole. Do Edenu zavítá Viktoria Plzeň. Jistojistě půjde o zápas, který rozhodne o tom, zda-li titul zůstane ve Vršovicích nebo se přestěhuje na západ Čech. Jedno je však jisté, letošní nadstavba vypadá velice nabitě a my se můžeme jen těšit, jak to nakonec všechno dopadne. Už tento víkend to celé vypukne!

Související články:

Uvolnil Tecl místo pro Musu?Šestnáctiletý talent Karabec poprvé v základu Sparty

Reklama