Reklama
Loading...
Reklama

Baník proti Slavii, aneb Luboš Kozel proti týmu, ve kterém strávil 7 let své fotbalové kariéry, ale samozřejmě jde zde o postavení obou týmů v tabulce, jelikož Baník se chce dotáhnout k pozicím, které zajišťují Evropské poháry a naopak Slavie si chce udržet vedení před Plzní o 8 bodů.

 

Šlágrem 29. kola je stoprocentně zápas Baníku Ostrava s pražskou Slavií, jelikož se jedná o souboj prvního s šestým týmem ligové tabulky. Favoritem toho duelu je určitě tým z hlavního města, který hraje ve výborné formě a pokusí se navázat na své skvělé výkony po přestávce a pomoct Ondrovi Kolářovi k navýšení počtu nul za jednu sezónu a to už na číslo 21. Naopak Baník bude chtít doma svého pražského soupeře překvapit a taky ukázat, že jen tak v té první šestici, která zajišťuje souboj o titul, nechybí. Co se týče aktuální formy obou týmů, tak Slavia po přestávce ještě neprohrála, pouze jednou remizovala a to s Plzní, zatímco Baník už remizoval dvakrát a jednou prohrál s Plzní. V letošním ročníku se Baník utkal se Slavií dvakrát a to jednou v Mol Cupu a podruhé v lize. V Mol Cupu Baník porazil pražského soupeře poměrem 2:0, naopak v lize Slavie porazila ostravskou mašinu 4:0. Zápas bude velice atraktivní pro fanoušky v televizi, jelikož se bude hrát pěkný fotbal z obou stran, ale Slavia ukáže svou kvalitu a v posledních minutách vstřelí gól do sítě Baníku a tím zvítězí 2:1.

Oběma týmům budou chybět fanoušci, jelikož jak Baník, tak i Slavia jsou zvyklí na velkou podporu, ale jak už je zvykem v této době, fanoušci se nahromadí před stadionem a alespoň touto formou budou podporovat svůj tým.

Zápas začíná v 18:00 a Žongl přeje příjemnou podívanou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama