Reklama
Loading...
Reklama

Jak tohle jen poskládat? Jindřicha Trpišovského čeká velké dilema v podobě poskládání obrany ve čtvrtečním čtvrtfinále Evropské ligy proti Arsenalu. Ohlášena totiž byla již absence Ondřeje Kúdely, ke které se však dnes přidal i Simon Deli. Taras Kacharaba není na soupisce pro evropské poháry a jediným stoperem tak zůstavá David Zima.

Kúdela vypadl po reprezentačním srazu. V zápase České republiky proti Walesu ho Gareth Bale trefil loktem do obličeje. Slávistický stoper má dle vyšetření kontuzi nosu a vysoké horečky.

„Má antibiotika a neabsolvoval s týmem program ani UEFA testy. Počítáme s tím, že na Arsenalu nám bohužel nepomůže,“ řekl pro ČT sport mluvčí Slavie Michal Býček.

Co hůř, dnes ze sestavy vypadl i muž, který měl logicky Kúdelu nahradit pro první zápas v Londýně – Simon Deli. Toho postihly horečky.

Jelikož na soupisce pro Evropskou ligu nefiguruje Taras Kacharaba, znamená to, že trenéru Trpišovskému zbývá jediný použitelný stoper a to David Zima.

Lodivod Slavie tak musí do čtvrtečního dne vyřešit otázku, koho vedle Zimy postavit. Nabízí se využití Tomáše Holeše, který si ve středu zálohy plní defenzivnější úkoly.

Pražskému klubu do toho všeho ještě visí otázka nad brankářem. Zraněný Ondřej Kolář sice už zkouší trénovat s maskou ale stále je jeho start spíše nepravděpodobný. Zraněný je i Jan Stejskal a mezi tři tyče tak musí nastoupit jeden z dvojice Přemysl Kovář a Matyáš Vágner.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama