Reklama
Loading...
Reklama

Zítra pokračuje česká Superliga plážového fotbalu. Následujicí vikend už půjde do tuhého, jelikož poslední zápasy rozhodnou o účasti týmů ve Final Four, které se odehraje pod kamerami České televize. 

Superligu mužů čeká SUPERvíkend! Doslova, každý tým totiž během soboty a neděle odehraje celkem čtyři zápasy, po dvou v sobotu i v neděli. Program startuje v sobotu v 10 hodin v pražském sportcentru Na Korábě. Hrát se bude po celý den, stejný plán je i v neděli.

K vidění bude řada zajímavých zápasů. V sobotu stojí určitě za zmínku reprízy loňských semifinále mezi Duklou a Bohemians (15:00) a Slavií a Ladronkou (18:00). V neděli se jako šlágry jeví duely Bohemians – ViOn Slovakia (13:00) a Slavia – Teplice (17:00).

Už po nadcházejícím víkendu by se mohla vykrystalizovat čtveřice postupujících do Final Four. Jisté ale ještě nemusí být nic. Základní část se dohraje příští sobotu 25. července, kdy je na programu poslední kolo a dohrávka mezi BSS Praha a Teplicemi.

Final Four bude následovat hned o den později, tedy v neděli 26. července. Od 10 hodin je na plánu první semifinále, druhé pak v 11 hodin. Souboj o 3. místo odstartuje v 15 hodin a finále by mělo odstartovat v 16:30.

Všechna utkání finálového turnaje odvysílá v přímých přenosech ČT Sport. Celodenní program České televize bude doprovázet i studio.

Související články:

Reklama