Reklama
Loading...
Reklama

Slavia Praha ukáže v úterý 16. června svým fanouškům nové dresy na sezonu 2024/2025. Klub vedle toho zve příznivce i na setkání s hráči nebo ochutnávku nového piva Radegast z tanku.

Všichni fanoušci by se měli vejít na Tribunu Sever. Dá se očekávat hodně početná návštěva, proto se nevyplatí s příchodem příliš otálet.  Brána číslo 2 se otevře už v 17 hodin, program ovšem započne až o hodinu později.

Představena bude i kampaň Zažij sílu Slavie, o níž vlastně prozatím nemáme příliš mnoho informací. Klub k ní a celé akci vydal jen úvodní video. Nebude se ovšem jednat o žádnou jednorázovou záležitost. Sešívané fanoušky má totiž provázet napříč celou sezonou. Zřejmě není náhodou, že právě touto velice důležitou. Tým z Edenu totiž opravdu potřebuje ukázat sílu, konečně získat titul a tím i postoupit do základní skupiny Ligy Mistrů. Nebude to mít ovšem vůbec jednoduché, Sparta ani Plzeň rozhodně nechtějí zůstat příliš pozadu.

Jak bude vypadat venkovní sada?

Značná část fanoušků se už určitě těší na nové dresy, ve kterých hráči později vyběhnou do ligových utkání. V rámci domácího trikotu se asi dá předpokládat jen lehce pozměněná sešívaná varianta. Daleko větší očekávaní jsou ovšem na venkovní sadu. V minulém roce bylo její přivítání spíše chladnější. Jedni fanoušci ji nakonec přijali jako velice povedenou, jiné si nezískala. Větší problém byl ovšem při televizních přenosech, kdy v některých zápasech nebyli Slávisté dobře vidět. I vzhledem k této skutečnosti zřejmě přijde výraznější změna. Osobně by se mi líbila nějaká tmavší varianta, s nimiž už si v minulosti klub pohrával.

Stihnou se podpisy všem fanouškům?

Vrcholem pro mnohé bude samozřejmě autogramiáda hráčů A-týmu. Fanoušci si mohou nechat podepsat třeba právě aktuální dresy a tím z nich udělat cenné relikvie. Prozatím nebylo zveřejněno více podrobností, jak velký prostor podepisování dostane. Vzhledem k předpokládanému velkému množství lidí by to muselo být několik hodin, aby se dostalo na všechny.

Překvapení si přichystala i Tribuna Sever, poslechnout si budete moci zápasové tracky. Celkově se tak pro fanoušky Slavie bude jednat o zážitek největšího rozměru. Program by měl trvat přibližně 45 minut, stadion se ovšem uzavře později. Více podrobností bude zveřejňováno v následujících dnech.

0 0 hlasujících
Ohodnoť článek
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Pokud chcete odkázat na web, který souvisí s komentářem.
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Ukázat všechny komentáře
Reklama
0
Budeme rádi za vaše komentáře. Děkujeme!x