Reklama
Loading...
Reklama

Dnes dopoledne vyšel Deník Sport s informací, že srbský záložník Srdjan Plavšič vymění v létě Spartu za Slavii. Na tuto senzaci však zareagoval svým příspěvkem samotný hráč a možný přesun vyloučil. Naopak má jednat o prodloužení smlouvy s vedením Sparty.

„Můžu říct, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s nimi nejednal o žádné nabídce. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt,“ napsal Plavšič na svůj instagramový profil.

Zpráva o třaskavém přestupu jednoho z nejlepších hráčů Pavla Vrby způsobila mezi fanoušky pražských „S“ zemětřesení. Sešívaní slavili „krádež“ dalšího šikovného fotbalisty, podobně jako dříve Josefa Hušbaeura.

Fanoušci letenského celku naopak požadovali okamžité vysvětlení od vedení. Za celé jaro totiž nebyla Plavšičovi nová smlouva nabídnuta, i když o ni dlouhobě jeví zájem. Jeho setrvání si pak přál i sparťanský trenér.

„Nejsem na tom tak dobře, abych mu tu smlouvu mohl nabídnout sám. Věřím, že Sparta udělá všechno pro to, aby s ním prodloužila,“ prohlásil dříve Pavel Vrba.

Podle hráčova vyjádření to vypadá tedy tak, že jednání konečně začala a srbský křídelník by mohl přece jen na Letné působit i v příští sezóně. Jisté ovšem v této chvíli nic.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama