Reklama
Loading...
Reklama

Slovenský útočník Ivan Schranz v Jablonci válí a v posledních čtyřech utkáních vstřelil tři góly. Aktuálně má na kontě deset branek a řadí se tak na čtvrté místo v žebříčku nejlepších střelců ligy. Schranzovi vyhovuje souhra v útoku s Martinem Doležalem, se kterým se skvěle doplňují

Aktuálně nejlepší střelec Jablonce si za svou hráčskou kariéru vyzkoušel už několik zajímavých angažmá. V jednadvaceti letech se stěhoval ze slovenské Trnavy do pražské Sparty. Tam se ale neprosadil a zamířil tak zpět na Slovensko. O dva roky později přišla další nabídka z Prahy a Schranz zamířil pro změnu do Dukly. Poté následovalo krátké působení v kyperském klubu AEL Limassol, ze kterého v roce 2019 přestoupil do českobudějovického Dynama.

„Jsem rád, že jsem překonal minulou sezonu.“- uvedl útočník po posledním utkání pro klubový web.

V minulé sezóně svými devíti góly táhnul ofenzivu Českých Budějovic. Aktuální sezóna ještě zdaleka není u konce a už teď má slovenský gólostroj na svém kontě o jednu branku více, než za celou sezónu 2019/2020. V posledních dnech se předvedl dvěma pro Jablonec velmi cenými výkony, když nejprve úspěšnou hlavičkou v závěru utkání skolil Spartu a následně vyrovnávacím gólem obral o body dalšího favorita ligy, Viktorii Plzeň. Proti letenským se mu navíc dařilo i v nedávném utkání MOL Cupu, kde si i přes vysokou porážku připsal další branku. 

„Bude to velmi těžký zápas, možná ještě těžší jak s Plzní nebo Spartou.“

Před Jabloncem je utkání s Karvinou, která nedávno přejela České Budějovice 3:0 a severočeši se tak musí připravit na náročné utkání. Schranz se výrazně podepisuje za výborným třetím místem Jablonce v tabulce Fortuna Ligy a klub tak útočí na kvalifikaci Ligy Mistrů. Talentovaný útočník ve svých dvaceti sedmi letech může s aktuální formou přemýšlet nad blížícím se Eurem, kde by se mohl představit v dresu slovenské reprezentace. 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama