Reklama
Loading...
Reklama

Očekává se, že pokud se španělská liga opět rozjede, bude to bez fanoušků. Proč hrát na stadiónu, kde bude přes 80 tisíc prázdných sedaček? Real Madrid má už delší dobu v plánu rekonstruovat svůj stadión a podle tamních zpráv už se na tom začíná pracovat. Rekonstrukce by se měla dokončit v roce 2022.

Los Blancos by hrálo na Estadio Alfredio di Stefano. Tento stánek pojmenovaný po klubové legendě pro 6 tisíc lidí využívá obvykle akademie Real Madrid Castilla. Podle médií je stadión má stejné rozměry jako Bernabéu i podobné vybavení. Bylo by akorát potřebné nainstalovat vše potřebné pro VAR.

Svěřencům Zinedine Zidana chybí dohrát 6 domácích zápasů a to proti Eibaru, Valencii, Mallorce, Getafe, Alavési a Villarrealu. V evropských pohárech jim teoreticky zbývá odehrát dva domácí duely. Pokud by zvládli otočit nepříznivý stav z prvního zápasu osmifinále proti Manchesteru City (1:2 doma pozn. redakce), tak ještě zápas doma v čtvrtfinále, případně v semifinále. Na tyhle úvahy je ale stále ještě brzy.

Reklama