Reklama
Loading...
Reklama

Že by se konečně dostával Michael Krmenčík do své bývalé formy šutéra a postrachu obrany? Nedělejme ukvapené závěry, ale za sebe myslím, že ve dvou zápasech vstřelit góly není jen tak. Snad mu tato „forma“ vydrží co nejdéle.

Dlouho opomíjený, zapomínaný a vyhlašovaný jako chybný nákup se po dlouhé době gólově ozval Michael Krmenčík. Na druhou stranu se není ani čemu divit. Ve Viktorii Plzeň byl modlou a za hvězdu a když konečně došlo na vysněný přestup, čekaly se od něj velké věci. Když přicházel do belgických Brugg, fanoušci se těšili co předvede a jak bude střelcem, na kterého byli zvyklí z televize. Pravda však byla taková, že první polovinu sezóny se vůbec nechytl a trenéři ho mnohokrát nechali i na tribuně. Začalo se spekulovat o tom, že to byly vyhozené peníze.

V nové sezóně je to však zcela jiný hráč. Stále spíše zaujímá status střídajícího hráče, ale i s tím se dá naložit jak se patří. První zápasy ligy sice znovu seděl, ale zlom přišel v minulém,4., kole. Krmenčík střídal a i přesto, že byl na hřišti nějakých 20 minut, dokázal vstřelit gól. Dnešní kolo bylo už jiná pohádka. Základ a tudíž důvěra trenéra dělá své. A taky, že ano. 2 góly jako by se nechumelilo. „Krmelec“ byl vyhlášen hráčem zápasu a řídil výhru 6:0 nad Waregemem. Jednoduše je za hrdinu a ukazuje, že důvěra trenéra mu svědčí. Jen tak dál!

Michael Krmenčík v tomto roce přestoupil do Brugg a jedná se o jeho první zahraniční angažmá. V Plzni, kde působil od mládežnických kategorií byl za hvězdu, ale právě díky jeho úpadku formy se často spekulovalo a skloňovalo jeho jméno s odchodem z Belgie a návratem na západ Čech. Jak se tak zdá, krize je zažehnána a teď už je jen na něm, jestli potvrdí svou formu a řekne si o další zápasy v základu.

Související články:

Reklama