Reklama
Loading...
Reklama

Vypadá to, že by mohla Sparta přece jen přes zimu posílit. Ledová bitva proti Baníku jen připomněla fakt, že letenští potřebují vyztužit sestavu. O možném posílení mluvil i trenér Václav Kotal. Řešením by podle spekulací mohl být překvapivý nákup z Ruska.

Podle všeho se má jednat o chorvatského fotbalistu Kristijana Bistrovice. Dvaadvacetiletý defenzivní záložník CSKA Moskva neodcestoval s týmem na soustředění do Španělska a ruská média mluví o jeho odchodu. Ten má být spojován právě s pražským celkem. Tuto informaci přinesl instragramový účet Russian Football News.

Bistrovic je odchovancem Slavenu Belupo. Do hlavního města Ruska se stěhoval v zimní přestávce sezóny 2017/2018. Od té doby nastoupil do téměř 70 ligových utkání.

VIDEO: Takhle umí pálit potenciální posila pro Spartu

Nadějný Chorvat hraje v CSKA na stejné pozici jako ve Spartě Ladislav Krejčí ml. Je tedy jisté, že pokud by přišlo k náhlému přestupu sparťanského klenotu, měl by Kotal ihned relevantní náhradu. Otázkou však zůstavá, zda-li k transferu opravdu dojde nebo se jedná jen o nepodloženou spekulaci.

To, že Sparta potřebuje posílit, je každopádně fakt, který si uvědomuje i samotný lodivod letenského celku.

„O hráčích pořád uvažujeme, sledujeme je na postech, které potřebujeme. Jestli chceme hrát v Evropě, musíme kádr rozšířit. Jednáme s hráči, kteří budou mít pro Spartu přínos,“ pronesl Kotal v zimní přípravě.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama