Reklama
Loading...
Reklama

Máte rádi fotbal a chcete si vyzkoušet roli manažera svého vlastního týmu? Chcete si zpestřit sledování českého fotbalu? Připojte se do naší soutěže Žongl:Liga fotbalové Fantasy ligy na portálu sport.cz a vstupte do světa virtuálního fotbalového manažera plného vzrušení. Zaručujeme vám, že najednou i zápas Zlína proti Teplicím nabude na grádech!

Předem upozorňujeme, že tento článek není placenou propagací. Chceme ale rozvíjet zájem o fotbal v Česku a skvěle zpracovaná Fantasy liga pro fanoušky je něco, po čem voláme už delší dobu. Krásným příkladem, jak velkou pozornost a atraktivitu soutěže to dokáže přinést, je Fantasy Premier League v Anglii, kterou loni hrálo přes 11 milionů lidí.

Fantasy liga v Česku jako žádná jiná

Fantasy liga od sport.cz je jedinečná soutěž, ve které si můžete vytvořit vlastní tým složený z hráčů z Fortuna ligy. Vyberete si své oblíbené hráče, kteří budou vašimi zástupci na hřišti, a budete sledovat jejich výkony ve skutečných zápasech. Každý hráč bude získávat body na základě svých skutečných výkonů, jako jsou góly, asistence, čistá konta nebo další statistiky. Sport.cz nabízí mnoho vlastních cen, o které se vyplatí hrát.

Žongl liga s cenami

Aby to bylo ještě zajímavější, vytváříme na portálu naši vlastní Žongl Ligu, do které se můžete přidat. Ať už jste zkušeným manažerem nebo nováčkem ve fantasy fotbale, všichni jsou vítáni!

Nejlepších pět trenérů na konci sezóny od nás obdrží následující ceny:

1. místo – Celoroční předplatné Magazínu Žongl ZDARMA

2. a 3. místo –  Půlroční předplatné Magazínu Žongl ZDARMA

4. a 5. místo –  Jedno číslo Magazínu Žongl ZDARMA

Jak se přidat?

Přidání do ligy je velmi jednoduché. Stačí se zaregistrovat na portálu sport.cz a najít sekci Fantasy fotbalu. Vytvořte si svůj tým a poté vyberte naši miniligu, abyste se mohli připojit ke zbytku komunity.

Přidat se můžete dvěma jednoduchými způsoby.

V sekci Soutěže vyhledejte „Žongl:Liga“ a klikněte na Zúčastnit se.

Přes tento odkaz se dostaňte přímo na stránku naší ligy, kde také kliknete na Zúčastnit se.

Garantujeme, že Fantasy liga vám umožní prožít fotbalovou sezónu úplně jiným způsobem. Připojte se k nám a objevte radost z virtuálního fotbalového manažera!

Fotbal nás baví, bavte se s námi.

Reklama