Příbrami se v letošní sezoně podařilo poprvé vyhrát, když si poradila s Mladou Boleslaví. První poločas nenasvědčoval tomu, že by se domácí tým mohl radovat z vítězství. Na konci první půle týmy odcházely do šaten za stavu 0:1 z pohledu domácích. Příbramský tým však ve druhém poločase otočil nepříznivý vývoj utkání a ve středočeském derby uspěl 2:1.

Příbram se jako poslední tým dočkal vítězství v letošní sezoně. Domácí klub byl v prvním poločase aktivnější, ale své šance nedokázal přetavit ve vstřelení branky. V první půli měli gólově navrch hosté z Mladé Boleslavi. Ve 28. minutě se prosadil bývalý příbramský hráč Michal Škoda, když nasměroval Douděrovu střelu mezi tři tyče.

Domácí tým ve druhém poločasu pokračoval v aktivním přístupu, který se tentokrát vyplatil. Po rohovém kopu v 64. minutě srovnával na 1:1 Radek Voltr, který nastoupil ke svému druhému utkání v aktuální sezoně. Příbramský záložník si ke svým včerejším narozeninám nadělil dárek v podobě první trefy v ročníku.

V 76. minutě příbramský celek otočil vývoj zápasu, když Stanislav Vávra vstřelil gól na 2:1. Vávra se ujal míče před šestnáctkou, prošel obranou a své krátké sólo zakončil nádhernou střelou, která skončila v síti. Domácí tým se ujal vedení, které do konce zápasu nepustil. Mladoboleslavský tlak ke konci utkání na výsledku nic nezměnil a Příbram mohla slavit své první vítězství v sezoně.

Příbrami se podařilo bodovat podruhé za sebou. V předchozím kole středočeský klub remizoval s Brnem. V tabulce Příbramští nadále zůstávají na posledním místě, nicméně se s pěti body dotáhli na předposlední Opavu. Pět bodů má rovněž šestnáctá Zbrojovka, která má ale o zápas méně.