Reklama
Loading...
Reklama

Podmínky domluveny, přestupní částka také. Vedení Slavie by dnes mělo oznámit po Alexandru Bahovi další posilu. Tou by měl být stoper Liberce, Taras Kačaraba. Pětadvacetiletý Ukrajinec míří na hostování s opcí, která by měla mít hodnotu 20 milionů Kč.

Součástí podmínek přesunu je i hostování bývalého hráče Slovanu, Ondřeje Karafiáta, o kterém se už pár dnů mluvilo. Karafiát odcházel do Slavie teprve před začátkem této sezóny, přes nabitou sestavu sešívaných se však nedokázal prosadit.

Kačaraba je stálicí liberecké základní jedenáctky. Do něj přišel v zimě 2018 z ukrajinského Šachtaru Doněck. Od té doby odehrál v dresu Slovanu 81 ligových utkáních. V aktuálním ročníku má na kontě dvě branky v deseti zápasech, což na stopera rozhodně není špatné číslo.

O odchodu klíčového hráče ze severočeského týmu se mluvilo již od začátku roku. Dopředu to avizoval i sám trenér Pavel Hoftych před startem zimní přípravy v nahrávce pro média.

„Taras odchází do Slavie. My jsme o tom věděli už delší dobu, že probíhají jednání. Taras je samozřejmě velmi kvalitní hráč, i proto si ho Slavia vyhlédla. Pro něj je to určitá šance zase se posunout dál. Pro Slovan odvedl velmi dobrou práci, bereme to tak, že je to život. Máme dostatek stoperů.“

Nyní už je dohoda podepsána a rychlík Slovan – Slavia má tak nového pasažéra. 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama