Reklama
Loading...
Reklama

Útočník ŠK Slovan Bratislava a slovenský reprezentant Dávid Strelec by mohol byť na ceste do Talianska. Špekuluje sa o záujme Udinese a Spezia Calcio.

Mladý útočník bol v súvislosti s prestupom do Talianska spájaný už v minulosti. Na začiatku roku 2020 bol spomínaný záujem Sampdorie Janov. Akékoľvek špekulácie však okamžite zatrhol generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

Momentálne je v Slovane Bratislava veľký pretlak na poste hrotového útočníka. Na hosťovanie už odišla slovinská dvojica Žan Medved a Alen Ožbolt. Momentálne sa v lube nachádzajú mimo strelca aj Ezekiel Henty a Rafael Ratao. Často sa aj stáva, že niektorý z hráčov naskakuje aj na odlišnej pozícii.

Slováci v Taliansku

Hoci je Taliansko nepochybne atraktívna futbalová destinácia, slovenskí futbalisti momentálne nemajú v spojitosti s touto krajinou najlepšie skúsenosti.

Ako príklad sa dá uviesť napríklad Stanislav Lobotka, ktorý v SSC Neapol len zahrieva lavičku. Takisto Samuel Mráz (futbalista, ktorý je spájaný so Slovanom) sa nepresadil v Empoli a stále pôsobil len na hosťovaniach.

Medzi ďalšie odstrašujúce príklady by mohli patriť aj Denis Vavro, alebo Ľubomír Tupta.

 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama