Reklama
Loading...
Reklama

Šéf „sešívaných“ na svém twitterovém účtu potvrdil, že se dnešní večerní utkání mezi Mladou Boleslaví a Slavii odehraje. „Další test negativní. Večer definitivně hrajeme!“ hlásí Jaroslav Tvrdík.

Testy na covid-19 jsou ze včerejšího dne negativní! To tedy znamená, že dnešní utkání od 20:00 se může odehrát a obhájci titulu se tak po dlouhé pauze představí na Městském stadionu v Mladé Boleslavi.

Díky negativní testům, které proběhly v pátek, mohli slávističtí fotbalisté už trénovat. „Všem se nám v pátek samozřejmě ulevilo. Byli jsme ve velké nejistotě a báli se, že by někdo z nás mohl být také pozitivní a vystavit riziku klub a případně naše rodiny. Jsme rádi, že je zbytek zdravý a můžeme pokračovat v práci, kterou máme rozdělanou. Tvrdě jsme trénovali a připravovali se na dohrávku sezony. Jsem tak strašně rád, že budeme moct opět začít,“ těší se na souboj s pátým týmem tabulky brankářská jednička Ondřej Kolář.

„Samozřejmě se hrozně moc těšíme. Je to konečně ostrý start, dva a půl měsíce jsme byli bez fotbalu, větší část té doby jsme se připravovali de facto sami. Ostrý zápas nám všem chyběl,“ dodává kapitán týmu Jan Bořil.

Reklama