Reklama
Loading...
Reklama

FK Pohronie čaká neľahká úloha. V lige sú posledný a na predposlednú Senicu majú deficit päť bodov. Hoci majú k dobru ešte dva zápasy. Doteraz však v zaznamenali len jednu ligovú výhru. Na druhej strane zaznamenali len 6 prehier. Len Slovan, Dunajská Streda a Zlaté Moravce zlyhali menej krát. Aj preto učinilo vedenie potrebné kroky a do klubu prišla skutočne lukratívna posila. 

Viac ako 100 zápasov v Taliansku

Obranca Thomas Heurtax  pôsobil päť sezón v Udinese a jednu v Hellas Verona. V oboch kluboch bol stabilným členom základnej zostavy. Vo svojej kariéry si ešte predtým zahral vo francúzsku najvyššiu súťaž v klube Caen.  

Po odchode z Talianska zamieril do Turecka, kde však odohral len štyri ligové stretnutia. Následne na to sa vrátil späť na Apeninský polostrov do druhej najvyššej súťaže, do klubu Salernitana. 

Do Pohronia prichádza s jasným cieľom. Zlepšiť defenzívu a pomôcť tímu v súboji o záchranu.  

„Som šťastný, že som sem prišiel. Pohronie je malý klub ale zatiaľ tu všetko dobre funguje, takže som spokojný. Teším sa na zápasy a som pripravený maximálne pomôcť tomuto tímu a klubu pobiť sa o úspech v zostávajúcej časti sezóny,” povedal Francúz po príchode po klubu.  

„Ide o veľmi kvalitného a skúseného hráča. Som rád, že sa nám ho podarilo získať do mužstva. Som presvedčený, že bude veľmi platný v bojoch o záchranu. Nielen na ihrisku, skúsenosťami a osobnosťou bude patriť aj medzi lídrov nášho tímu.” vyjadril sa tréner Ján Kameník  

 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama