Reklama
Loading...
Reklama

Největší překvapení ligového podzimu představovala jednoznačně Sigma Olomouc. Tým z hanácké metropole před sezonou žádné jasné cíle nevyjadřoval. V tomto duchu mluvil vlastně i trenér Radoslav Látal a v popředí tabulky se očekávaly trochu jiné týmy. 

Některé z nich však zklamaly, což se týká především Plzně a Sigma se momentálně nachází na čtvrtém místě tabulky. Reálně se s ní tedy počítá do hry o evropské poháry. Andrův stadion tak představuje atraktivnější adresu než minulých letech. To se promítlo i do zimní pauzy a v Olomouci představují zajímavou posilu.

Stal se jí slovenský brankář Matúš Macík. Odchovanec MFK Liptovský Mikuláš, jež naposled působil v Ružomberoku, oslavil již sedmadvacáté narozeniny. Až nyní se ale vydává na zahraniční angažmá. Hned přichází zajímavá výzva v podobě boje o pohárovou Evropu. V této sezóně patří mezi nejlepší brankáře v soutěži. V 17 zápasech dokázal pětkrát udržet čisté konto.

Nejvíc zápasů odchytal v podzimní části sezóny Aleš Mandous a se třinácti zápasy představuje klubovou jedničku. Nyní přichází slovenská konkurence. Sigma tak dává znamení, že nyní to myslí vážně s bojem o evropské poháry. Můžeme tak sledovat zajímavý jarní souboj v týmu, který šokoval fotbalové Česko.

ČÍST VÍCE

Související články:

  • Zbrojovka se na Maltě chystá na těžký boj o přežití mezi elitou. Na přímý souboj o záchranu přišla o dva útočníky
  • Reklama