Reklama
Loading...
Reklama

Příbram čekají v blízké době klíčové zápasy v boji o záchranu. Toho si je vědomo i vedení klubu, a do týmu tak přivedlo dvě nové tváře. 

Po úvodních čtyřech zápasech mají Středočeši na svém kontě pouze jeden bod, dokázali vstřelit tři góly a obdržel jich rovnou deset. Na první pohled se nejedná, o kdo ví jak obdivuhodnou statistiku, při bližším pohledu můžeme ovšem zjistit, že doposud hráli na půdě obou pražských S. V záchranářském souboji proti Opavě získali aspoň bod a v úvodním kole podlehli Teplicím. 

A jaký program čeká příbramské fotbalisty v tomto měsíci? Nejprve se utkají s Libercem, pak je čeká pohár v Hradci Králové a následovat bude dle mého názoru trojzápas pravdy. Na svém hřišti přivítají trápící se Baník, o týden později se utkají se Zbrojovkou Brno a měsíc říjen zakončí utkáním proti Mladé Boleslavi. Důležitosti zápasů si je vědomo i vedení klubu, a tak se rozhodlo angažovat hned dvě nové tváře. 

Tou první je Zdeněk Folprecht. Odchovanec Sparty postupně oblékal například dres Žižkova, Liberce nebo Zlína. V zahraničí působil v Neftçi Baku nebo kyperském Pafosu. Trenér Pavel Horváth s ním jistě počítá do základu. 

Druhou posilou se stal Idrissa Diarra. Tomuto hráči z Mali je pouze 22 let a před příchodem do Příbrami působil ve druhé turecké lize, kde oblékal dres Ankary KeciörengücüTěžko hodnotit jeho budoucí přínos, jedno je ale jisté, jedná se o urostlého stopera, kterému není cizí tvrdá a důrazná hra. Smlouvu má do konce sezóny 2021/2022. Ukáže se v lepším světle, než se očekává nebo skončí jeho angažmá fiaskem? 

Související články:

Reklama