Reklama
Loading...
Reklama

Plzeň i přes zastavenou ligu posiluje!

Vše je na dobré cestě. Jak se tak zdá, plzeňský kádr se zanedlouho rozroste o další dva hráče. Proběhlo nespočet spekulací, ale vše by mělo být hotové. Jak jsme již dříve informovali, novými akvizicemi na západě Čech by měli být bývalí hráči slovenské Žiliny stoper Filip Kaša a záložník Miroslav Káčer. Oba hráči patří mezi mladé fotbalisty. Kašovi je 26 a Káčer je o dva roky mladší.

Výběr těchto hráčů však není náhodou. Trenér Plzně Adrián Guľa tyto hráče moc dobře zná ze svého dřívějšího působení právě v Žilině. Po rozpuštění týmu se na zájem nemuselo dlouho čekat. V Plzni už ze Žiliny hostuje argentinský záložník Ivan Díaz a tak se kolonie ze Slovenska ještě rozroste.

Filip Kaša byl stoperem Žiliny takřka 4 sezóny. Ještě než přestoupil do Žiliny, hrál za Baník Ostrava. První ligu si vyzkoušel už v roce 2013 a potvrzoval svůj talent. V dresu Žiliny odehrál přes 100 zápasů a stal se základním stavebním kamenem obrany slovenského celku. To Miroslav Káčer byl v Žilině celou svou prozatimní kariéru. První ligu si vyzkoušel už v roce 2013 a od té doby se stále víc propracovával do sestavy. Za Žilinu odehrál skoro 200 zápasů a zanechal zde velký odkaz. Oba hráči zde byli velice oblíbení a teď je čeká štace v české nejvyšší soutěži a to rovnou ve Viktorii Plzeň.

 

 

Reklama