Reklama
Loading...
Reklama

Minulý týden přišel Deník Sport s velice pikantní informací. Srbský rychlík Srdjan Plavšíć vymění rudý dres za červenobílý. Celá aféra vzbudila velký poprask a fotbalová veřejnost se začala dohadovat o důvěryhodnosti informací, která vyústila zamítnutím akreditací pro redaktory serveru Isport.cz. Sám hráč nicméně tvrdí, že se Slavií o žádné nabídce nejednal a naopak se o své budoucnosti domlouvá na Letné. Není však jeho tvrzení pouhé uklidnění fanoušků a pokus dohrát sezónu v klidu a bez nervů?

Další uprchlík ze Sparty? Srdjan Plavšič téměř jistě bude nastupovat po boku Nicolae Stanciua. Plavšič patří do skupiny hráčů, kterým končí v létě smlouva a aktivnější opět byla pražská Slavia. Je dlouhodobě známo, že slávistickému lodivodovi Jindřichu Trpišovskému se sparťanský křídelník zamlouvá a již dříve se spekulovalo o jeho výměně s Jaroslavem Zeleným, což v pořadu Tiki-Taka potvrdil i šéfredaktor fotbalové sekce Deníku Sport Jan Podroužek.

Plavšíč informoval vedení Sparty

Srdjan Plavšíč se od 1.7.2021 stane hráčem červenobílých. Dva na sobě nezávislé zdroje nám potvrdili stejné informace, se kterými Deník Sport minulý týden přišel. I přes své vyjádření na Instagramu měl Srdjan Plavšíč před pár dny na Spartě oznámit, že v příští sezóně rudý dres neoblékne. Je to hlavní důvod, který srbského fotbalistu posadil v nedělním zápase proti Baníku Ostrava na tribunu? Smlouva s obhájcem mistrovského titulu měla být zpečetěna před dvěma týdny.

Vytvořil si Plavšič zbytečné problémy?

Pětadvacetiletý Srb na sociálních sítích přestup k rivalovi odmítl. „Můžu říct, že se Slavií jsem smlouvu nepodepsal, ani jsem s nimi nejednal o žádné nabídce. Jednáme se Spartou, jestli bude nový kontrakt,“ napsal na Instagramu Srdjan Plavšič

Podobně se na osobním twitterovém účtu vyjádřil i Ondřej Kasík. „Se Srkim jsem dnes opakovaně mluvil. Řekl mi, že se Slavií nejedná, nemá od ní ani nabídku smlouvy. Pokud ho trenér ve středu pošle na hřiště, věřím, že ukáže, kdo je jeho tým,“ napsal ředitel komunikace pražské Sparty. 

Ovšem fakt, že letenský klub oficiální prohlášení sparťanským fanouškům neposkytl mohlo napovědět o momentální situaci ve vedení Sparty, které ze situace bylo podobně zmatené. Srdjan Plavšič v dobré víře uklidňoval fanoušky na sociálních sítích a připravoval se na derby se s svým budoucím zaměstnavatelem. Pravě i zmiňovaný zápas mohl být hlavním důvodem instagramového příspěvku hráče, jenž do Sparty přišel pod Andreou Stramaccionim.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama