Reklama
Loading...
Reklama

Útočník Michael Krmenčík neprožíval zrovna povedenou sezónu. V belgických Bruggách vysedával na tribuně. To se však hostováním v PAOKu Soluň změnilo a český reprezentant opět válí. Vydrží mu tato skvělá forma?

Snad každý zaregistroval trápení, kterým si procházel Michael Krmenčík. Jeho střelný prach nebyl jen zvlhlý, byl potopen. Po velkém přestupu do Belgie se neuchytil a přestalo se mu dařit. I trenér přiznal, že to asi byla chyba a že zatím se dostatečně nepřizpůsobil. Jeho odchod byl jistý a trochu i vynucený. Po jeho prosezené sezóně se k týmu připojil Nizozemec Bas Dost, kterého moc dobře znají fanoušci Plzně ze vzájemného zápasu se Sportingem Lisabon. Po jeho příchodu byl jeho odchod zkrátka nevyhnutelný. Pokud by tedy nechtěl do konce sezóny sedět na tribuně. Dlouho se spekulovalo o jeho další výzvě, až se nakonec domluvil v Řecku s tamním PAOKem Soluň. Zde se jeho forma otočila o 180 stupňů a znovu pálí jako kdysi.

Kdekdo si mohl myslet, že jeho forma bude dál stagnovat, ale opak byl pravdou. V dosavadních pěti utkáních má totiž bilanci 3+1, což není vůbec k zahození. Naposledy v utkání řeckého poháru s AEL Larissa vstřelil gól a na další přihrál. Tomu se říká zmrtvýchvstání. Pokud mu tato forma vydrží i do dalších zápasů, bude to paráda. Již tuto neděli a příští středu ho totiž čekají nejdůležitější zápasy. Nejdříve dorazí AEK Athény a poté Olympiakos. Nebudeme předbíhat, ale zatím se jedná o skvělý vstup do jeho půlročního angažmá. Pokud se ho bude forma držet, mohl by se do Belgie vrátit úplně v jiné pozici. Co myslíte, vydrží mu forma nebo přepálil začátek a rychle zhasne?

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama