Reklama
Loading...
Reklama

Pablo Marí má jistojistě na to, aby ukázal, jaký temperament v něm je. Přeci jenom, čtyři měsíce po svém debutu, vyhrál v dresu Flamenga jako první Španěl Pohár osvoboditelů a o den později ligový titul. “Hrál jsem tam šest měsíců a byl jsem velmi šťastný. Jako fotbalista (v Brazílii) cítíte, že Vás všichni milují jako blázen.”

V prosinci čelil Marí hrozivému útoku Liverpoolu, když jeho Flamengo ve finále mistrovství světa klubů těsně prohrálo s „nejlepším týmem na světě“.

Uplynulý rok představoval pro Pabla velký vzestup. Dříve byl sice hráčem Manchesteru City, ale víceméně strávil pouze 3 roky na hostování – V Gironě, v NAC Breda a take v Dep. La Coruňa. Poté se natrvalo přesunul do brazilského Flamenga. V lednu tohoto roku přišel do Londýna. Jeho služby si vypůjčil Arsenal do konce sezóny s možností nákupu. Debutoval minulý měsíc proti West Hamu a jeho tým vyhrál 1:0. „Hráli jsme dobře. Musím se naučit spoustu věcí, ale myslím si, že mám na to tady hrát,“ řekl Marí. Španělský obránce byl chválen i od svého krajana a trenéra Mikela Artety. „Doposud si vedl opravdu dobře. Jsem s ním opravdu spokojený. Doufám, že s ním budu pracovat spoustu let, “ řekl.

„Miluji Anglii a má žena to má stejně tak. Centrum Londýna je neuvěřitelné. Jsme tady opravdu šťastní,“ sdělil Pablo Marí.

Reklama