Reklama
Loading...
Reklama

Písek, taneční muzika z reproduktorů a 10 míčových kouzelníků. V sobotu 11. července to vypukne! Začíná česká Superliga a i vy se můžete přijít podívat do sportcentra Na Korábě na Praze 8. Největší favorité Slavia a Bohemians se budou prát o titul. Znepříjemnit se jim to budou snažit Ladronka a spol. Vezměte rodiny, kamarády a pojďte si užít den s plážovým fotbalem.

Osm týmů a jen jeden vítěz. Mužskou Superligu, která odstartuje tuto sobotu, čeká už dvanáctý ročník. Po nucené pauze týmy spolu soutěžili maximálně v Bicycle kick challange a nyní si to proti sobě můžou rozdat na ostro! Sezóna odstartuje v sobotu 11. července ve sportcentru Na Korábě na Praze 8 (mapa ZDE). Muži odehrají první kolo, druhé je čeká hned druhý den v neděli. Další víkend bude pořádně nabitý, kdy týmy odehrají další čtyři kola (dvě v sobotu, dvě v neděli). Poslední kolo se pak odehraje v sobotu 25. července. Následovat bude Final Four, které je na plánu o víkendu 1. – 2. srpna. Čtyři ženské týmy – BS Slavia Praha, BS Bohemians 1905, BS Dukla Praha a BS Příbram – se o titul poperou dvoukolově každý s každým o víkendu 11 – 12. července.

Na výkon Daniela Valeše ze Slavie Praha v Bicycle kick challange se můžete podívat ZDE>>>

O obhajobu se letos pokusí pražská Slavia, ale jak se ve sportu říká – obhájit titul je těžší než ho poprvé vyhrát, což v rozhovoru po beachsoccer.cz zmínil Daniel Valeš:

„Nevím, jestli těžší, ale už loni to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Zase budeme muset čelit Bohemce. I Dukla a jejich mladí se zlepšují, takže lehké to určitě nebude. Počítáme s tím, že to bude dřina.“

Nový ročník posílí BSS Praha a BS Vion, který do letošní sezóny nastoupí i se Švýcarem Adrienem Salpeterem z Grasshoppers Curych. Liga se zdá, že bude více vyrovnaná než minulý rok. Zkušenější Dukla obsazena českými reprezentanty do 21 let, ale i zvedající se Uherské Hradiště. Právě Moravané mají v kádru tři hráče, kteří oblékli dres lvíčat na turnaji v Maďarsku, kde se naši hráči do 21 let statečně prali s výběrem Španělska, Maďarska a Polska. Právě v zápase s polským výběrem se trefil Jakub Janík.

Sestřih zápasu české reprezentace do 21 let ze zápasu s Polskem: (zdroj: Digi Sport)

 

 

Související články:

Reklama