Reklama
Loading...
Reklama

Viktoria Plzeň představila nové dresy na nové sezónu a k tomu přidala i své cíle pro nový ročník ligy. Po příchodu několika posil jsou v klubu před začátkem sezóny velká očekávání, která popsal i sám trenér Michal Bílek.

Plzeň v letním přestupovém obodobí přivedla hned několik posil. Přišli Jhon Mosquera, Ondřej Pachlopník, Marián Tvrdoň a Modou Ndiaye. Na první pohled se jedná o zajímavá jména, ale kromě Mosquery to zatím u žádného dalšího hráče nevidím na základní sestavu a o to právě jde. Posílení nebylo tak enormní, jak jsme předpokládali.

K soustředění a nové sezóně se vyjádřil i trenér Michal Bílek, který tým převzal po Adriánu Gulovi. Ten se zmínil o tom, jak celé soustředění šlo a o tom, jaké plány má tým do začátku nového ročníku ligy, který bude klíčový jak pro něj, tak celou Plzeň. 

„Sehráli jsme tři těžká utkání, dvě jsme vyhráli, jednou remizovali, s tím mohu být spokojen“

„Do nové sezony budeme chtít mít dobré výsledky a hrát tak, abychom uspokojili naše fanoušky“

Cíle jsou jasné, co nejlepší umístění v lize a další rok s Evropskými poháry. Minulá sezóna byla pro Plzeň jednou z nejhorších v novodobé historii, takže se dá očekávat, že Plzeň bude útočit znovu na nejlepší pětku ligy. Nebude to však mít vůbec jednoduché. Jak Slavia, tak Sparta budou bojovat o titul a Plzeň bude muset zabojovat, aby jen nepřihlížela.

Viktoria zároveň představila nové dresy na novou sezonu, které jim znovu připravila značka Macron. Za sebe musím říci, že se jim opravdu povedly a oproti minulému roku se mi libí mnohem více. Dresy získaly pozitivní ohlasy i u fanoušků a není se co divit, jsou opravdu krásné.

 

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama