Reklama
Loading...
Reklama

V letním přestupovém období přivedla Slavia už čtveřici hráčů v uplynulé sezoně působících ve Slovanu Liberec – konkrétně stopera Karafiáta, útočníka Kuchtu, nadějného Berana a křídelníka Malinského. Naproti tomu devatenáctiletý Nigerijec Tolu Arokodare, jenž v lotyšské Virslize nasázel devět branek ve dvanácti utkáních, podle našich informací do Edenu nedorazí.

Důvod je vcelku prostý. Z našeho zdroje víme, že pražskému klubu chybí na pořizování zahraničních akvizic finance. Avšak informace se nedotýká návratu Miroslava Stocha. V jeho případě existuje spoustu cenu snižujících faktorů – věk, v PAOKu téměř nehrál, neodcházel za velký balík, roli by mohl mít i jeho pozitivní test na koronavirus.

Na druhé straně Liberec vyšel vedení Slavie vstříc a vytvořil jí splátkový kalendář, což ukazuje dlouhodobě dobré vztahy mezi oběma mužstvy. Dnes ale na tiskové konferenci šéf Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda oznámil, že se bude řešit regulace hostování hráčů z jednoho klubu do jiného a jejich nástupu proti mateřskému klubu. To představuje pro sešívané i Slovan do dalších let značný problém, jelikož pod Ještědem by letos mohlo působit až šest hráčů patřících Slavii. Omezení v tomto směru by měla začít platit již od ročníku 2021/22. 

Související články:

Reklama