Reklama
Loading...
Reklama

Sparťany by mohl posílit reprezentant Pavelka. V cestě mu stojí ještě rok platná smlouva v turecké Kasimpase, ale dle našich informací probíhají intenzivní jednání mezi oběma kluby.

Dle všeho by se jednalo o poslední posilu do sparťanského kádru, která ještě shání záplatu za Guélora Kangu. David patří mezi sparťanské odchovance, avšak na Letné nikdy nedostal pořádnou příležitost. Do Turecka ho vystřelily až velmi dobré výkony v dresu Liberce. Sparťanský odchovanec odehrál na pomezí kontinentů posledních pět sezon, přičemž v Kasimpase patřil téměř vždy do základní sestavy. Jeho formu, díky které se zařadil i do reprezentačního kádru, zbrzdilo až na podzim poranění kolena. Kvůli kterému promarodil téměř třičtvrtě roku.

Sám Pavelka prozradil, že o přestup na Letnou velmi stojí. Aby ne, vedení začalo pracovat koncepčně a po letech se zdá, že by mohli bojovat opět o titul. Pro jeho příchod hovoří i jistota Evropské ligy či domácí prostředí, které by mu jistě pomohlo v boji o EURO 2020. Sparťanům nutně chybí zkušení hráči ve středových řadách a tak se zdá jeho příchod jako trefa do černého. Hráč by se nemusel aklimatizovat jako mnoho cizinců před ním, ale stal by se ihned platným členem sestavy.

Nechme se tedy překvapit kdy Sparta oznámí příchod tohoto zkušeného hráče. Jeho cena je minimálně 20 milionu korun!

Související články:

Reklama