Reklama
Loading...
Reklama

Návrat Miroslava Stocha do Slavie dostával v jisté chvíli již velmi reálné obrysy. Nyní je však vše jinak a jméno rodáka z Nitry v této sezoně na slávistické soupisce neuvidíme. Nyní musí hledat jinou alternativu a vzhledem k tomu, jak rychle čas letí, se může jednat o šití horkou jehlou. Změny ve slávistickém kádru však ještě nemusí být u konce a některé spekulace ještě mohou přejít v realitu. Co tedy může znamenat nenaplněný Stochův návrat?

 

Na přetřes přicházelo v posledních dnech i jméno Patrika Hrošovského, jenž touží po odchodu z belgického Genku. Na druhou stranu se také spekulovalo o odchodu Lukáše Masopusta, díky němuž by se mohl objevit další Čech na soupisce londýnského West Hamu. Tyto spekulace však nyní také vyšuměly do ztracena. I Slavia však musí v této chvíli ukázat, co chce. 

V posledním zápase udělala bezvýznamného komparzistu ze severočeských Teplic, jenž dostal v Edenu nepopulárního “bůra”. Český mistr se tak příjemně naladil před soubojem s dánským Mydtjyllandem o hlavní fázi Ligy mistrů, jež může velmi napovědět o tom, jak úspěšná bude pro českého mistra tato sezóna. Jak postupně běží dny v přestupovém období, kluby mají stále užší pole působnosti k přestupovému manévrování a hráči rovněž chtějí vědět, na čem jsou. 

Když se podíváme na sestavu a výsledek Slavie z pátečního zápasu, můžeme konstatovat, že například Tomáš Holeš se jeví jako rozumná alternativa, byť jeho herní vytížení se patrně nerovná jeho představám. Když se podíváme na slávistickou zálohu, také můžeme vidět každý post jako zdvojený. Patrik Hrošovský by tedy nastupoval do rozjetého vlaku a navíc by se tak dělo ve velmi nevhodnou chvíli. 

Odmítnutí služeb Miroslava Stocha a příchod Patrika Hrošovského by představoval jistý protimluv. Jednoho hráče by Slavia odmítla kvůli jeho nepovedenému zahraničnímu angažmá a druhého by představovala jako výraznou letní posilu. V případě neúspěchu v předkole Ligy mistrů by média dostala jedno zajímavé téma, jehož přílišné propírání by jistě žádnému slávistovi nebylo příjemné.

Zde si český mistr hraje s ohněm, což ve své současné pozici snad nemá zapotřebí.

Související články:

  • Rodí se český Ferguson nebo si Slavia hraje s ohněm?
  • Stoch cestuje do Prahy, dva hráči z Edenu odcházejí
  • Reklama