Reklama
Loading...
Reklama

Stoper Mohamed Tijani se musí podrobit operaci. Znovu se ozvaly jeho potíže s kolenem. Liberci už obránce nepomůže a jeho působení na severu Čech je prakticky ukončeno.

Rodák z Pobřeží Slonoviny má opět trable s kolenem a čeká jej operační zákrok. Operace by se měla uskutečnit čtvrtého února a doba rekonvalescence se odhaduje na několik měsíců. Do druhé poloviny sezony už stoper patřící Slavii nezasáhne.

Mohamed Tijani, přezdívaný Momo, do České republiky přicestoval ze Španělska. Jeho působení u nás začalo v třetiligovém Vyškově, kde naskočil do 32 utkání. Poté přestoupil do Jihlavy, za kterou si v květnu 2019 odbyl debut v první lize.

Problémy s kolenem provází třiadvacetiletého stopera jeho kariérou. Přestup z Jihlavy do Sparty byl na spadnutí, ovšem zdravotní prohlídka poukázala na to, že obránci chybí přední zkřížený vaz v koleni. Kvůli těmto potížím nakonec celek z pražské Letné odmítl defenzivního hráče angažovat. Následně se Tijani přeci jen přemístil do Prahy, a to k rivalům z Edenu. U sešívaných byl na hostování. V létě se stal kmenovým hráčem Slavie, když ho koupila za čtyři miliony korun.

Tento ročník české nejvyšší soutěže strávil Tijani na hostování v Liberci. Na severu Čech byl obránce oblíbený jak díky svým výkonům na hřišti, tak své osobnosti. Na zdravotním stavu stopera se nicméně neblaze podepsala podzimní zátěž zápasů. Od listopadu se 188 centimetrů vysoký hráč do hry dostával minimálně a zasáhl jen do tří utkání.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama