Reklama
Loading...
Reklama

Přesto, že se Milanu Škodovi poslední dobou daří, není v Rizesporu spokojený. Připustil, že není nakloněný k prodloužení smlouvy. Český reprezentant by se nebránil přestupu do jiného tureckého klubu. Podmínkou ovšem je, aby Škoda dostával na hřišti prostor, a aby rodině vyhovovalo nové prostředí.

Škodovi se v poslední době začalo dařit. Na Štědrý den výrazně přispěl k výhře Rizesporu 2:1, když na první gól přihrál a následně sám branku vstřelil. Rovněž v každém ze dvou předešlých zápasů se český útočník zapsal mezi střelce. V průběhu podzimu se ovšem Škoda střelecky prosadil jen jednou, bojoval o místo v sestavě a třikrát zůstal pouze na lavičce.

V Rizesporu Škodovi končí smlouva v létě 2021. Český reprezentant oznámil, že by se rád přemístil na jinou adresu, a to především z důvodu nedostatečného herního vytížení. Nebránil by se angažmá v jiném tureckém klubu, pokud by rodina byla v prostředí spokojená.

„Nejsem nakloněný tomu, že bych tady prodloužil, z důvodu, že jsem toho na podzim moc nenahrál a hrál jen díky tomu, že byl jeden útočník zraněný. Taky vím, že by rodině bylo lépe doma,“ uvedl Milan Škoda.

Bývalý hráč Slavie Praha či Bohemky promluvil také o tom, že v nadcházejícím roce chce především hrát a být Rizesporu prospěšný. Po uplynutí smlouvy se rozhodne, kam budou vést jeho další kroky. V případě návratu do České republiky je pravděpodobné, že se Škoda vrátí k sešívaným.

Český reprezentant přestoupil do tureckého celku na začátku roku 2020. Jedná se o jeho první působení v zahraničí. V minulé sezoně za RIzespor odehrál 17 zápasů a vsítil 10 gólů. V letošní sezoně má Škoda na kontě 4 branky a s tureckým klubem se nachází na dvanáctém místě tabulky Süper Lig.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama