Reklama
Loading...
Reklama

Barceloně se zranil na dlouhou dobu Ousmane Dembélé a Katalánci využili výjimky španělské ligy, kdy klub může mimo přestupové období koupit hráče z jiného klubu LaLigy.

Přestup 28 letého Dána provázala kontroverze, jelikož Barcelona aktivovala jeho klauzuli ve smlouvě, která činila 18 miliónů eur. Jenže Leganés nemohlo za něj přivést náhradu, což se jim v bojích o udržení moc nehodilo, aby jim nejlepší střelec odešel a bez adekvátní náhrady. Samotná FIFA požadovala zrušení tohoto pravidla, ale španělské ligy byly proti zrušení. Leganés tak mělo smůlu.

Teď po měsíci přerušení soutěží se vyjádřil Braithwaite: „Jsem si jistý, že tady zůstanu mnohem déle než 4 a půl let (má smlouvu do 2024 pozn. redakce). Tak to vidím ve své hlavě. Právě teď chci hrát, užívat si to a vyhrávat s Barcelonou tituly, protože to je to, proč jsem tady. Chci, abych jednoho dne mohl říct, že jsem hrál za jednu z nejlepších generací v historii klubu. Taky chci, aby se v budoucnu lidé podívali na tým a řekli si: „Ano, tohle byl jeden z nejlepších týmů v historii Barcelony. Pro mě je to obrovsky motivující a vyžaduje to spoustu dřiny, ale jsem ochoten se do ní pustit.

 

Reklama