Reklama
Loading...
Reklama

Tříletá smlouva skončila ani ne po jednom roce. Celkem desetkrát Balotelli vynechal trénink. Majitel Brescie Massimo Cellino už měl toho ale dost a kontrakt s ním rozvázal. Zlobivý Ital s ghanskými kořeny a bývalý spoluhráč Jaromíra Zmrhala je tak momentálně bez angažmá. Brescia se momentálně v tabulce Seria A nachází na sestupové příčce, což hraje do karet Cellinovi, protože Balotelli má smlouvu jen pro nejvyšší soutěž. V případě sestupu by fotbalista odešel. Tuhle možnost ale Cellino využil už teď. Momentálně řeší celou věc s jeho právníky.

29 letý vicemistr Evropy z roku 2012 či vítěz Ligy mistrů s Interem Milán si může hledat nový klub, do kterého přijde zadarmo. Spekuluje se o zájmu tureckého Galatasaraye či brazilského klubu Vasco da Gama. Případně zámořská MLS se může stát další destinací. V letošní sezóně odehrál 19 zápasů, ve kterých dal 5 gólů.

Sám hráč odmítá nařčení z toho, že chybí na trénincích: „Jak můžete napsat, že nejsem na trénincích? Na tréninku se vyskytují novináři s kamerami. Mám dvě tréninkové jednotky za den, skoro každý den. Jak můžete popřít důkazy? Nevěděl jsem, že jsem duch, který je neviditelný na záznamech.

Reklama