Doutníky Praha
Doutníky Praha Reklama
Loading...
Doutníky Praha
Reklama

Tříletá smlouva skončila ani ne po jednom roce. Celkem desetkrát Balotelli vynechal trénink. Majitel Brescie Massimo Cellino už měl toho ale dost a kontrakt s ním rozvázal. Zlobivý Ital s ghanskými kořeny a bývalý spoluhráč Jaromíra Zmrhala je tak momentálně bez angažmá. Brescia se momentálně v tabulce Seria A nachází na sestupové příčce, což hraje do karet Cellinovi, protože Balotelli má smlouvu jen pro nejvyšší soutěž. V případě sestupu by fotbalista odešel. Tuhle možnost ale Cellino využil už teď. Momentálně řeší celou věc s jeho právníky.

29 letý vicemistr Evropy z roku 2012 či vítěz Ligy mistrů s Interem Milán si může hledat nový klub, do kterého přijde zadarmo. Spekuluje se o zájmu tureckého Galatasaraye či brazilského klubu Vasco da Gama. Případně zámořská MLS se může stát další destinací. V letošní sezóně odehrál 19 zápasů, ve kterých dal 5 gólů.

Sám hráč odmítá nařčení z toho, že chybí na trénincích: “Jak můžete napsat, že nejsem na trénincích? Na tréninku se vyskytují novináři s kamerami. Mám dvě tréninkové jednotky za den, skoro každý den. Jak můžete popřít důkazy? Nevěděl jsem, že jsem duch, který je neviditelný na záznamech.

Reklama