Reklama
Loading...
Reklama

Italského zlobivého fotbalistu ghanského původu zřejmě není třeba představovat. Jeho jméno je spíš známo kvůli jeho skandálům než fotbalovým uměním. Nicméně, několik úspěchů na svém kontě má – s Interem Milán získal 7 trofejí včetně treble, v Anglii s Citizens ovládl anglický pohár a o rok později anglickou ligu. Ale ani návrat do mateřské Brescie 29 letého Itala nenapravil. Klub z Lombardie aktuálně ztrácí na nesestupové příčky 9 bodů a budoucnost Super Maria je tak ohrožena.

Majitel Brescie Massimo Cellino neskrývá zklamání: „Na tréninku se neukazuje, budoucnost klubu mu je ukradená a to je problém. Má smlouvu v Serii A, ale v Serii B už ne, takže pokud sestoupíme, Balotelli bude volným hráčem. Podle toho jak se chová, zřejmě nechce zůstat v Itálii. Myslím si, že oba jsme udělali chybu. Myslel jsem si, že návrat do Brescie, rodného města, ho nějak zaváže. Stejně tak mám pocit, že byl špatně veden bývalým koučem Eugeniem Corinim.

Kvůli rasistickým urážkám fanoušků na adresu Balotelliho bylo potrestáno Lazio Řím pokutou, takže není se moc čemu divit, že Ital nechce ve své domovině dál hrát.

Reklama