Reklama
Loading...
Reklama

Karius hostuje v Turecku po prohraném finále Ligy mistrů v roce 2018, kde udělal několik kiksů, kvůli kterým Liverpool nestačil na Real Madrid. Od té doby za posledního vítěze Ligy mistrů nehrál.

Chyby se mu nevyhnuly ani v Istanbulu. 26 letý Němec si ale stěžuje na to, že mu od klubu nechodí peníze od doby, kdy se zastavila minulý měsíc tamní liga kvůli pandemii a dokonce i poslal podruhé stížnost na FIFA. V loňské sezoně mu na účet nepřišel plat za 4 měsíce. To se nakonec vyřešilo. Teď usiluje o to, aby mu byl ukončen kontrakt. Besiktas údajně souhlasí s tím, že Kariusovi zaplatí 470 tisíc eur jako kompenzaci za nevyplacené mzdy. Pokud k tomu dojde, vrátí se na Anfield, kde má smlouvu do roku 2022.

Besiktas za něj zaplatil 2,5 miliónů eur za dvouleté hostování s opcí na trvalý přestup v hodnotě 8,3 miliónů eur. Daily Mail přišel s tím, že Liverpool mu nechce dát druhou šanci a domluvil se tak s Wolves na tom, že Loris Karius bude krýt záda Rui Patriciovi. Nicméně, oficiální potvrzení této zprávy stále chybí.

Reklama