Reklama
Loading...
Reklama
Bulharský talent do Liberce
FOTO: Preslav Borukov Twitter
Český fotbal

Liberec má posílit bulharský útočník se zkušenostmi z Sheffieldu

Pod Ještědem by mělo být v nejbližších dnech o hráče víc. Liberec by měl posílit bulharský útočník Preslav Borukov, hráč tamního Etaru. Před tímto angažmá strávil dvacetiletý fotbalista čtyři roky v akademie anglického Sheffieldu Wednesday, kde se mu podařilo se probojovat až do rezervy.

S informací přišel na svém twitterovém účtu bulharský novinář Metodi Shumanov, který spolupracuje například s anglickými médii Sky Sports News nebo The Guardian.

Borukov by se podle něj měl aktuálně nacházet v České republice, kde čeká na lékařskou prohlídku před podepsáním kontraktu v Liberci. Tomu by již nemělo nic zabránit, protože oba kluby mají mít o transfer zájem.

Současná smlouva s tím současným mu má skončit za pár měsíců. Proto je pochopitelné, že se ho celek z Bulharska pokusí zpeněžit. Server transfermarkt.com uvádí hráčovu cenu ve výši 150 tisíc eur.

VIDEO: Jeden z Borukova podzimních gólů

Nadějný útočník na podzim naskočil do 14 utkání bulharské nejvyšší soutěže, ve kterých nastřílel šest branek. I přes to, že je Etar jasně posledním týmem tabulky, Borukov patří mezi nejlepších deset střelců ligy.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama