Reklama
Loading...
Reklama

První posily ohlásil také Zlín. Na Letnou přichází dvojice Václav Procházka a Youba Dramé. Oba byli představeni dnes ráno a je jasné, že jak zkušený Procházka, tak gólový Dramé budou pro Fastav velice důležití.

Trenér Bohumil Páník vítá své první dvě nejnovější posily, které si přál. Zkušený stoper Václav Procházka, který dříve oblékal dres Mladé Boleslavi, Osmanlisporu, Plzně či naposledy baníku Ostrava přichází jako výztuha obrany a bude jedním z nejzkušenějších borců v kabině. Procházka má přeci jen zkušenosti z Ligy mistrů a Evropské Ligy. Dokonce posbíral starty za reprezentaci. I přes veškeré jeho zkušenosti, je negativem věk. Zkušenému zadákovi je už 36 let. Dá-li li fotbalový bůh a zdraví, tak mu zbývá poslední či předposlední sezóna na profesionálních ligových trávnících. V jeho věku však dokáže ještě odvést dobře svou práci. Příkladem můžou být opavský, dvaačtyřicetiletý Pavel Zavadil či devětatřicetiletý Klokan Josef Jindřišek. je tak jisté, že s ním trenér Páník počítá do základní sestavy.

Druhým vyvoleným se stal Francouz Youba Dramé, který přichází z druholigového Ústí nad Labem. V minulé sezóně vstřelil 10 branek a tak si právem řekl o šanci v nejvyšší soutěži. Dvaadvacetiletý záložník přišel na severozápad Čech v lednu 2018 coby dvacetiletý nováček z francouzského RC Olympique Agathois, který sídlí ve městě Adge. V Ústí prokázal své kvality, podepsal zde první profesionální smlouvu a teď se po zásluze stěhuje o ligu výš. Bude zajímavé sledovat, jak si tento mladík povede.

„Odehrál jsem dobré zápasy ve druhé lize. Věřil jsem, že dalším krokem bude posun do nejvyšší soutěže,“ těšilo Dramého.

Související články:

Reklama