Reklama
Loading...
Reklama

Na Letné by mohlo v létě přijít na přetřes zajímavé téma. Podle bývalého kanonýra Sparty Horsta Siegla se bude řešit možné staronové spojení. Pavel Vrba a Michael Krmenčík. Ex-plzeňský forvard aktuálně nastupuje za řecký PAOK Soluň, kde hostuje z belgického celku Club Brugge.

Od lednového přesunu se Krmenčík trefil šestkrát v 19 zápasech (liga i pohár). Útočník české reprezentace měl v novém prostředí slibný začátek, kdy v prvních pěti utkáních vsítil tři góly. Od té doby ale spíše paběrkuje. Nabízí se tak otázka, jestli by byl pro letenské tento typ útočníka prospěšný.

“Těžko říct, ale pod Pavlem Vrbou už působil a fungovalo to. Otázka je, na jaký post by byl po jeho příchodu odsunut Adam Hložek, ale to je spíš otázka pro letní pauzu. Myslím si, že v ní příchod Krmenčíka na Letnou bude jistě velké téma,” komentuje Siegl v rozhovoru pro portál efotbal.cz.

Ex-plzeňský střelec by se měl v létě podle plánu vrátit do belgických Brugg. Jestli s ním zde ještě počítají a dostane šanci se porvat o místo, je však otázkou.

Bruggy totiž i bez českého útočníka válí a po 33 kolech jsou s šestnáctibodovým náskokem první, přičemž mají i nejlepší ofenzívu v lize. Vše nahrává tomu, že Krmenčík bude muset v letní pauze svou budoucnost řešit.

Krmenčík a Vrba
Je možné, aby došlo ke známému spojení jen na jiné adrese? / Zdroj: Barbora Reichová/Sport

Pokud by se na případný Vrbův popud Sparta přece jen rozhodla po Krmenčíkovi sáhnout, musela by řešit co s ostatními útočníky. V kádru má totiž Libora Kozáka, Lukáše Juliše (oba aktuálně zranění), nadějného Bulhara Martina Mincheva, který se Vrbovi zamlouval již při působení v Razgradu, a samozřejmě Adama Hložka.

Společně s Krmenčíkem by tak vznikl na pozici útočníka Sparty až zbytečně velký přetlak, který by musel vyústit v odchod jednoho či dvou hráčů minimálně na hostování.

Na to, jestli se potvrdí slova legendárního “Sigiho” si ovšem musíme ještě počkat.

VIDEO – Jeden z gólů Krmenčíka v dresu PAOKu

https://twitter.com/alainb_/status/1359576012456136708

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama