Reklama
Loading...
Reklama

Srbský štírek se v závěru podzimu vrátil do základní sestavy Sparty. Nutno říct, že patřil k tomu lepšímu v rudém dresu. Předvedl se a přitáhl pozornost. O Srdjana Plavšiče (25) se tak podle posledních zpráv začali zajímat tři zahraniční kluby – Deportivo Alaves, Cádiz a Anderlecht Brusel.

Malému šikulovi nejspíše uškodilo, když sympatizoval s chováním Guélora Kangy, protože byl vedením na dlouho nemilosrdně odstaven do rezervního týmu. Cestu zpátky do áčka si musel tvrdě vypracovat.

Rychlonohé křídlo však ihned po návratu do áčka ukázalo, jak platným hráčem je. Dynamika a hra v rychlosti, která Plavšiče zdobí, letenským na hřišti znatelně chyběla.

Chce zůstat, dostane ale na výběr?

Hráčův manažer Igor Gluščevič naznačil, že jeho klient by si přál zůstat na Letné. Otázkou je, jestli k tomu dostane možnost. Údajný zájem mají mít dva španělské a jeden belgický klub – Alaves, Cádiz a Anderlecht.

Takové celky by určitě dokázali Spartě za nadějného křídelního hráče nabídnout zajímavou finanční odměnu. Otázkou tedy je, co upřednostní vedení Sparty. 

Buď využije možnosti a Plavšiče zpeněžní. Nebo si šikovného Srba nechá a využije ho ve prospěch vlastního klubu.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama