Reklama
Loading...
Reklama

Bohemians přichází o jednu ze stálic základní sestavy posledních let. Jakub Nečas po třech a půl letech opouští Ďolíček a vydává se vstříc ambicióznímu angažmá. Do svých řad ho totiž přivedl Slovan Liberec.

Šestadvacetiletý odchovanec Sparty dokáže naskočit jak na hrotu, tak na křídle. Ve FORTUNA: LIZE nastupoval během kariéry pouze za dva týmy – Mladou Boleslav a Bohemku.

Do ní přišel na trvalo v létě 2018 a od té doby patřil mezi jistoty základní sestavy. Letos naskočil do 10 zápasů, ve kterých přihrál na dva góly.

„S Jakubem jsem spolupracoval už v reprezentaci do dvaceti let. Jedná se o technicky slušně vybaveného fotbalistu, který nám určitě může pomoct zvednout konkurenci na kraji zálohy,“ komentoval novou akvizici trenér Pavel Hoftych.

Jakub Nečas v Liberci
Jakub Nečas mění zelený dres za modrý / Zdroj: Slovan Liberec

Ten si je moc dobře vědom i toho, že Nečas se hodí i k občasnému rotování pozic. Liberecká posila totiž nepatří k hráčům, kteří dokáží hrát jen na jednom postu.

„Při hře na dva útočníky je využitelný také v roli podhrotového hráče, několikrát nastoupil dokonce i na hrotu, ale vzhledem k jeho menší postavě nejde typologicky o jeho pozici.“

Bezpochyby jde o zajímavý přírůstek do kádru Slovanu. Premiéru si může připsat již v sobotním šlágru kola proti Viktorii Plzeň.

ČÍST VÍCE

Související články:

Reklama